Juventus-Tottenham, deklaratë e papritur nga Allegri – Lajmi.net
Juventus-Tottenham, deklaratë e papritur nga Allegri
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 14:01, 11 December 2017
"Tottenhami ka një skuadër të re dhe me talentë, por nëse jemi Juve do t'ia dalim".

Massimiliano Allegri pret që Juventusi ta eliminojë Tottenhamin.

Gjithsesi, ai e vlerëson ekipin nga Londra, përcjellë “Lajmi.net”.

“Tottenhami ka një skuadër të re dhe me talentë, por nëse jemi Juve do t’ia dalim”, shkroi Allegri në Twitter.

Ndeshja e parë do të luhet në Torino, ndërsa e kthimit në Londër. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Massimiliano Allegri

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Supercar Showdown
  • Play Berry Rush
  • Play iStunt 2