Juventus – Real Madrid, befasi nga Iniesta – Lajmi.net
Juventus – Real Madrid, befasi nga Iniesta
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 14:50, 12 May 2017
Andres Iniesta me deklaratë të madhe për finalen e Ligës së Kampionëve mes Juventusit dhe Real Madridit.

Andres Iniesta mendon se Juventus dhe Real Madrid me mëritë janë kualifikuar në finale të Ligës së Kampionëve.

“Madrid dhe Juve janë finalistët me mëritë në Ligën e Kampionëve, por unë e kam humbur interesimin për këtë ndeshje pasi nuk do të luajë finalen”, ka deklaruar Iniesta, përcjell “lajmi.net”.

Finalja do të zhvillohet më 3 qershor në Cardiff. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: . Barcelona, Andres Iniesta

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bike Rivals
  • Play iStunt 2