Juventus – Real Madrid, bastoret zbulojnë favoritin e finales (FOTO) – Lajmi.net
Juventus – Real Madrid, bastoret zbulojnë favoritin e finales (FOTO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 9:51, 11 May 2017
Juventus dhe Real Madrid do të takohen me 3 qershor në finalen e Ligës së Kampionëve në Cardiff. Këto janë kuota e bastoreve për duelin e madh.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Juventus, Real Madrid

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2
  • Play World Soccer Champion
  • Play Berry Rush