Juventus ndryshon vendimin për Alex Sandron – Lajmi.net
Juventus ndryshon vendimin për Alex Sandron
Autori: Lajmi.net Serie ASport 10:37, 17 May 2018
Alex Sandro në fund mund të mbetet te skuadra e Juventusit edhe për sezonin e ri.

Alex Sandro mund të mbetet në Juventus.

“Tuttosport” ka njoftuar se lëndimi i Leonardo Spinazzolas mund ta detyrojë klubin nga Torino, të mos e shesë brazilianin, gjatë afatit kalimtar të verës.

Sandro ka zgjuar interesim nga Manchester United, përcjell “lajmi.net”.

Por, lëndimi i Spinazzolas, i cili pritet të kthehet në Juventus nga periudha e huazimit nga Atalanta, ka ndryshuar planet e skuadrës kampione nga Serie A. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Alex Sandro, Juventus

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Stealth Sniper
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master