Juventus ndryshon sulmin për ndeshjen ndaj Atalantas – Lajmi.net
Juventus ndryshon sulmin për ndeshjen ndaj Atalantas
Autori: Lajmi.net Serie ASport 12:43, 14 March 2018
"Sky Sport" ka njoftuar se Gonzalo Higuain mund të pushohet ndaj Atalantas.

Gonzalo Higuain mund të jetë rezervist te Juventus në ndeshjen e mbetur ndaj Atalantas në Serie A.

“Sky Sport” ka njoftuar se ylli argjentinas mund të pushohet kurse në vend të tij pritet të luajë Mario Mandzukic.

Higuain është rikthyer së fundmi nga lëndimi andaj mund të pushojë sonte në duelin në Allianz Stadium. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO