Juventus ‘mposht’ Real Madridin para finales në Cardiff (FOTO) – Lajmi.net
Juventus ‘mposht’ Real Madridin para finales në Cardiff (FOTO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 10:26, 11 May 2017
Juventus gjendet para Real Madridit në renditjen aktuale të UEFA-së për klube, para duelit të tyre në finalen e Ligës së Kampionëve.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Juventus, Real Madrid

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Bike Rivals
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Berry Rush