Juventus me transferim të papritur nga Liverpooli (FOTO) – Lajmi.net
Juventus me transferim të papritur nga Liverpooli (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliMerkatoSport 15:46, 17 July 2017
Juventusi ka vendosur ta forcojë skuadrën me një mesfushor.

Klubi italian ka përcaktuar si objektiv mesfushorin e Liverpoolit, Emre Can.

Sipas “HITC”, bardhezinjtë kanë bërë gati 21 milionë euro për lojtarin turk, përcjellë “Lajmi.net”.

Ai ka kontratë vetëm edhe një vit me Liverpoolin dhe pikërisht ky fakt i jep shpresë Juves që klubi nga “Anfield” do ta shesë reprezentuesin gjerman.

Emre Can u transferua te Liverpooli para tri vitesh nga skuadra e Bayer Leverkusenit për rreth 10 milionë funte. /Lajmi.net/

cats

Fjalët kyçe: Emre Can

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bike Rivals