Juventus me përforcim të ri nga Atletico Madrid – Lajmi.net
Juventus me përforcim të ri nga Atletico Madrid
Autori: Lajmi.net Serie ASport 9:13, 13 January 2018
Corriere dello Sport” raporton se skuadra kampione nga Serie A ka shfaqur interesim për transferimin e mbrojtësit Jose Maria Gimenez.

Juventus është i interesuar për realizimin e një përforcimi nga Atletico Madrid.

E përditshmja sportive italiane “Corriere dello Sport” raporton se skuadra kampione nga Serie A ka shfaqur interesim për transferimin e mbrojtësit Jose Maria Gimenez, përcjell “lajmi.net”.

Emre Can nga Liverpool dhe Praet nga Sampdoria tashmë thuhet se kanë arritur marrëveshje me “Bianconerët” për sezonin e ri.

Por, një blerje tjetër pritet të jetë Gimenez nga Atletico Madrid. /Lajmi.net/


Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO