Juventus me formacion super sulmues ndaj Tottenhamit – Lajmi.net
Juventus me formacion super sulmues ndaj Tottenhamit
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 15:19, 13 February 2018
Massimiliano Allegri në stërvitjen e fundit ka provuar Federico Bernardeschin në sulmin prej katër dhe vetëm dy mesfushorë.

Juventus do të luajë me formacion sulmues ndaj Tottenham Hotspur sonte në Ligën e Kampionëve.

Mediat italiane raportojnë se trajneri Massimiliano Allegri në stërvitjen e fundit ka provuar Federico Bernardeschin në sulmin prej katër dhe vetëm dy mesfushorë, përcjell “lajmi.net”.

Buffon; De Sciglio, Benatia, Chiellini, Alex Sandro; Khedira, Pjanic; Bernardeschi, Mandzukic, Douglas Costa; Higuain. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO