Juventus-Lazio, shikoni notën e Strakoshës (FOTO) – Lajmi.net
Juventus-Lazio, shikoni notën e Strakoshës (FOTO)
Autori: Lajmi.net Serie ASport 23:29, 17 May 2017
Juventusi fitoi Kupën e Italisë duke e mundur Lazion 2:0 në finale. Më poshtë i keni notat e futbollistëve, ku paraqitje pozitive bëri Tomas Strakosha.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Juventus, Lazio

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play World Soccer Champion
  • Play Stealth Sniper
  • Play Rock Wheels