Juventus-Lazio, goli i dytë (VIDEO) – Lajmi.net
Juventus-Lazio, goli i dytë (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Serie ASport 21:31, 17 May 2017
Leonardo Bonucci ka ngritur epërsinë e Juventusit në 2:0 ndaj Lazios.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Juventus, Lazio

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool