Juventus-Lazio, gol i bukur në finale (VIDEO) – Lajmi.net
Juventus-Lazio, gol i bukur në finale (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Serie ASport 21:18, 17 May 2017
Dani Alves ka kaluar Juventusin në epërsi ndaj Lazios.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Dani Alves

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Stealth Sniper
  • Play Berry Rush
  • Play Bubble Trouble