Juventus-Lazio, formacionet zyrtare të finales së Kupës së Italisë – Lajmi.net
Juventus-Lazio, formacionet zyrtare të finales së Kupës së Italisë
Autori: Lajmi.net Serie ASport 20:05, 17 May 2017
Juventus dhe Lazio kanë publikuar formacionet zyrtare të finales.

Juventus: Neto; Barzagli, Bonucci, Chiellini; Dani Alves, Marchisio, Rincon, Alex Sandro; Dybala, Mandzukic; Higuain.

Lazio: Strakosha; Bastos, de Vrij, Wallace; Basta, Parolo, Biglia, Milinkovic, Lulic; Immobile, Keita.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Juventus, Lazio

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan