Juventus – Lazio, formacionet e finales me mungesa – Lajmi.net
Juventus – Lazio, formacionet e finales me mungesa
Autori: Lajmi.net Serie ASport 7:14, 17 May 2017
Juventus dhe Lazio ndeshen sonte në finalen e Coppa Italia në Olimpico nga ora 21:00.

Juventus (3-4-2-1): Neto; Barzagli, Bonucci, Chiellini; Dani Alves, Marchisio, Rincon, Alex Sandro; Dybala; Higuain, Mandzukic.

Lazio (3-5-2): Strakosha; Hoedt, De Vrij, Wallace; Basta, Milinkovic-Savic, Biglia, Parolo, Lulic; Felipe Anderson, Immobile.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO