Juventus – Lazio, befasi nga “VAR” (FOTO) – Lajmi.net
Juventus – Lazio, befasi nga “VAR” (FOTO)
Autori: Lajmi.net Serie ASport 9:27, 12 August 2017
Superkupa e Italisë nuk do të përcillet nga VAR.

Juventus dhe Lazio ndeshen të dielën në Superkupën e Italisë.

Por, dueli nuk do të përcillet nga VAR, teknologjia e konsultimeve nga xhirimet televizive dhe një panel teknik, kanë njoftuar mediat italiane.

VAR do të konsiderohet të inkuadrohet në futbollin italian në vazhdim të këtij sezoni por jo edhe nga ndeshja e Superkupës. /Lajmi.net/


Fjalët kyçe: Juventus, Lazio

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bow Master Japan
  • Play Bike Rivals