Juventus ‘harron’ eliminimin nga Liga e Kampionëve me përforcimin e ri nga Premierliga – Lajmi.net
Juventus ‘harron’ eliminimin nga Liga e Kampionëve me përforcimin e ri nga Premierliga
Autori: Lajmi.net Serie ASport 8:23, 14 April 2018
Matteo Darmian është pranë largimit nga Old Trafford dhe rikthimit në Serie A.

Matteo Darmian është gjithnjë e më afër transferimit në Juventus.

Skuadra nga Torino është në kërkim të një mbrojtësi të ri të krahut dhe futbollisti i Manchester United është objektiv i rëndësishëm.

“Tuttosport” raporton se Darmian është pranë largimit nga Old Trafford dhe rikthimit në Serie A, përcjell “lajmi.net”.

Stephan Lichtsteiner dhe Kwadwo Asamoah, dy mbrojtës të krahut pritet të largohen nga Juventus, pas përfundimit të këtij sezoni. /Lajmi.net/


Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO