Juventus fiton ndaj Tottenhamit, ja çfarë ka bërë Edi Rama – Lajmi.net
Juventus fiton ndaj Tottenhamit, ja çfarë ka bërë Edi Rama
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 9:43, 8 March 2018
Edi Rama është një tifoz i flaktë i skuadrës italiane të Juventusit.

Përsa i përket tifozërisë në futboll të gjithë e dinë që kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama është një tifoz i flaktë i skuadrës italiane të Juventusit.

Dhe natën e sotme në një përballje me skuadrën angleze Tottenham, ka pasur një fitore të shkëlqyer.

Juventus i habiti të gjithë pasi përmbysi papritmas rezultatin nga 1-0, në 1-2 për vetëm 3 minuta.

Për këtë Kryeministri ka bërë një status në Facebook.

“Kur beson deri ne fund”. Duket se Rama se ka përmbajtur dot entuziazmin e fitores pa e ndarë edhe me qytetarët.

Fjalët kyçe: Edi Rama, Juventus

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master Japan
  • Play 8 Ball Pool
  • Play World Soccer Champion