Juventus e pëson keq në shortin e Ligës së Kampionëve – Lajmi.net
Juventus e pëson keq në shortin e Ligës së Kampionëve
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 7:28, 6 December 2017
Juventus rrezikon kundërshtar të fortë në shortin e Ligës së Kampionëve.

Juventus u kualifikua nga faza e grupeve e Ligës së Kampionëve.

Por, “Bianconerët” rrezikojnë kundërshtar të fuqishëm në short pas përfundimit në pozitën e dytë në Grupin D.

“TuttoJuve” shkruan se skuadra e Massimiliano Allegrit ka plot rreziqe në shortin e së hënës, përcjell “lajmi.net”.

PSG, Manchester City, Tottenham, Manchester United, Besiktas dhe njëri mes Liverpool, Sevilla e Spartak Mosca janë ende në garë në Grupin E. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Juventus

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master
  • Play Bike Rivals