Juventus bëhet gati për largimet, gjysëm formacioni ndryshojnë ekip – Lajmi.net
Juventus bëhet gati për largimet, gjysëm formacioni ndryshojnë ekip
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 13:51, 2 May 2018
Juventus ndryshon disa elemente për sezonin e ri.

Gazetari italian, Romeo Agresti ka thënë se dyshja Stephan Lichtsteiner dhe Kwadwo Asamoah, Buffon dhe Claudio Marchisiodo të largohen në verë, ndërkohë Giorgio Chiellini dhe Andrea Barzagli pritet të rinovojnë kontrata me klubin.

Lojtari i lindur në Torino nuk preferohet edhe aq nga trajneri Max Allegri.

Sipas shkrimeve të fundit flitet për një aventurë të re në MLS të SHBA-së për të, transmeton “Albeu”.

Leonardo Spinazzola dhe Mattia Caldara do të bashkohen me Juventusin këtë verë nga Atalanta.

Fjalët kyçe: Juventus

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bubble Trouble
  • Play World Soccer Champion