Juve e Milan ‘rivalizojnë Barçën në garën për Rabiot – Lajmi.net
Juve e Milan ‘rivalizojnë Barçën në garën për Rabiot
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSerie ASport 15:07, 11 October 2018
Adrien Rabiot, anëtari i PSG, mbetet njëri nga lojtarët më të kërkuar në top 5 ligat evropiane.

Mesfushori francez nuk po pranon të nënshkruaj vazhdimin e kontratës me parisienët dhe këtë situatë po tentojnë ta shfrytëzojnë shumë skuadra.

Barcelona është ajo që ka shfaqur interesim për lojtarin edhe gjatë afatit të fundit kalimtar. Edhe lojtari duket se e dëshiron kalimin në “Camp Nou”.

Së fundmi në garë janë future edhe Juventus e Milan, raporton “Corriere dello Sport”.

Kujtojmë se lojtari mund të kalojë në cilëndo skuadër si agjent i lirë, shkaku i skadimit të kontratës./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO