Ju pengon aroma e gatimit? Ja si ta largoni nga kuzhina – Lajmi.net
Ju pengon aroma e gatimit? Ja si ta largoni nga kuzhina
Autori: Lajmi.net LifestyleShëndeti 17:02, 10 August 2018
Mishi i pjekur, peshku i skuqur, brokoli apo shumë gatime të tjera e bëjnë shtëpinë të mbajë aromë shumë të papëlqyeshme.

Natyrisht që kjo aromë nuk i pëlqen askujt, dhe nganjëherë mund të jetë shumë bezdisëse.

Sygjerojmë që për ta larguar atë të provoni magjinë e uthullës.

Mbushni një tas me uthull sodë dhe mbetje kafeje dhe lëreni në tavolinë para se të flini. Çdonjëri prej tyre ka aftësinë të zhdukë aromat e këqija.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO