Ju kujtohet prezantuesja super-seksi e motit? Shikoni të pasmet e saj në bikini (Foto) – Lajmi.net
Ju kujtohet prezantuesja super-seksi e motit? Shikoni të pasmet e saj në bikini (Foto)
Autori: Lajmi.net FitLifestyle 23:15, 20 October 2017
Tash e një kohë, në faqet rozë të mediave ka qenë padyshim edhe prezantuesja e motit Yanet Garcia.

Ajo është një femër super-seksi dhe sigurisht ka bërë për veti të gjithë meshkujt që e kanë parë, transmeton lajmi.net

Garcia, në llogarinë e saj në Instagram ka mbledhur hiç më pak se 4.2 milionë ndjekës.

Dhe për të mund të themi lirisht se po e “çmend” rrjetin me trupin dhe të pasmet e saj./Lajmi.net/ 

22 33 44 55 66 77 88

 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master Japan
  • Play iStunt 2