Ju kujtohet ‘Gaviota’…? Vitet kanë bërë magji me të (Foto) – Lajmi.net
Ju kujtohet ‘Gaviota’…? Vitet kanë bërë magji me të (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 11:06, 12 August 2017
Pas realizimit të telenovelës që pushtoi botën aktorja e njohur njihet me emrin e personazhit të dashur si ‘Gaviota’.

Kjo telenovelë u transmetua dhe në Shqipëri duke mbërthyer pas ekranit një audiencë të gjerë.

Por tashmë aktorja Angelica Rivera ka hequr dorë nga arti. Rivera ëhstë bashkëshortja e presidentit të Meksikës Enrique Pena Nieto, shkruan Express.

Vitet e kanë transformuar duke u cilësuar si Zonja e Parë më e bukur.

Fjalët kyçe: Gaviota

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master
  • Play Bike Rivals
  • Play World Soccer Champion