Joshua zgjohet nga gjumi, shikojeni kush i ka ardhur në shtëpi në orët e hershme të mëngjesit (FOTO) – Lajmi.net
Joshua zgjohet nga gjumi, shikojeni kush i ka ardhur në shtëpi në orët e hershme të mëngjesit (FOTO)
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 13:09, 11 May 2017
Anthony Joshua ka publikuar një xhirim të vizitës nga një inspektor i testeve të dopingut në mëngjesin e sotëm në shtëpinë e tij.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Anthony Joshua

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball