Joshua zgjedh kundërshtarin e ri pas fitores ndaj Klitschkos (FOTO) – Lajmi.net
Joshua zgjedh kundërshtarin e ri pas fitores ndaj Klitschkos (FOTO)
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 11:34, 5 May 2017
Anthony Joshua do të ndeshet me Tyson Fury. Pas fitores ndaj Wladimir Klitschkos, kampioni i madh britanik është më afër caktimit të ballafaqimit me Fury. Promotorët kanë caktuar datën e prillit 2018 për meçin mes tyre.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy 

Fjalët kyçe: Anthony Joshua, Tyson Fury

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Rock Wheels
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master