Joshua zbulon futbollistin me të cilin do të hynte në ringun e boksit (FOTO) – Lajmi.net
Joshua zbulon futbollistin me të cilin do të hynte në ringun e boksit (FOTO)
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 13:41, 12 September 2017
Anthony Joshua zgjedh Yaya Touren për kundërshtar në ringun e boksit.

Anthony Joshua ka një futbollist me të cilën do të dëshironte të ballafaqohej në ringun e boksit.

Me buzëqeshje në fytyrë, ai i është përgjigjur pyetjes duke zgjedhur mesfushorin e Manchester Cityt, Yaya Toure.

“Toure, ai është një lloj bishe”, deklaroi Joshua, përcjell “lajmi.net”.

Joshua do të luftojë për mbrojtjen e titujve në versionet IBF, WBA dhe IBO kundër bullgarit Kubrat Pulex më 28 tetor në Cardiff. /Lajmi.net/


Fjalët kyçe: Anthony Joshua, Yaya Toure

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Pro Kicker Frenzy