Joshua zbulon ‘dhuratën’ e madhe pas fitores ndaj Klitschkos (FOTO) – Lajmi.net
Joshua zbulon ‘dhuratën’ e madhe pas fitores ndaj Klitschkos (FOTO)
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 10:04, 10 May 2017
Anthony Joshua ka zbuluar një dhuratë të madhe pas fitores ndaj Wladimir Klitschkos. Boksieri britanik ka publikuar fotografinë e një doreze të boksit të mbushur me diamantë.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Anthony Joshua

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Rock Wheels
  • Play Bubble Trouble
  • Play iStunt 2