Joshua viziton ekipin e Man Utd, merr dhuratë speciale nga Mourinho (FOTO) – Lajmi.net
Joshua viziton ekipin e Man Utd, merr dhuratë speciale nga Mourinho (FOTO)
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 14:39, 13 May 2017
Anthony Joshua ka vizituar ekipin e Manchester United ku është pritur nga menaxheri Jose Mourinho.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Stealth Sniper
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Zombie Big Trouble