Joshua sulmon Furyn me një postim në Twitter – Lajmi.net
Joshua sulmon Furyn me një postim në Twitter
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 12:42, 9 November 2017
Anthony Joshua i ka bërë thirrje Tyson Furyt që të rikuperojë formën e mirë fizike për një meç mes tyre.

Anthony Joshua ka kritikuar ish kampionin e botës në kategorinë e rëndë në boks, Tyson Fury.

Britaniku ka sulmuar Furyn me një postim ofendues në Twitter pas thirrjëes nga ky i fundit për një duel mes tyre.

Joshua i ka bërë thirrje Furyt që të rikuperojë formën e mirë fizike, përcjell “lajmi.net”.

Kështu, Joshua ka shprehur gatishmëri për t’u takuar me Furyn i cili është pa humbje në karrierën e tij por së fundmi nuk ka stërvitur duke shtuar peshë pas problemeve me depresionin dhe varësinë nga droga. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Anthony Joshua, Tyson Fury

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Stealth Sniper
  • Play Supercar Showdown
  • Play Berry Rush