Joshua – Parker, ja në sa ora do të fillojë meçi i kampionëve pa humbje – Lajmi.net
Joshua – Parker, ja në sa ora do të fillojë meçi i kampionëve pa humbje
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 8:48, 31 March 2018
Anthony Joshua bokson sonte kundër Joseph Parker në Cardiff.

Anthony Joshua ndeshet sonte me Joseph Parker në Principality Stadium në Cardiff.

Në ballafaqimin e kampionëve nga versionet WBO, WBA dhe IBF, do të ketë një fitues që do t’i marrë të gjitha.

Ballafaqimi pritet të fillojë jo më vonë se ora 23:00 por ekziston mundësia që të nisë edhe më herët, varësiësht nga epilogu i dueleve paraprake, përcjell “lajmi.net”.

Joshua dhe Parker ende nuk kanë pësuar asnjë humbje në karrierën e tyre si profesionist. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO