Joshua nokautoi Wladimirin, zbulohet çfarë ndodhi pastaj me Vitalin (FOTO) – Lajmi.net
Joshua nokautoi Wladimirin, zbulohet çfarë ndodhi pastaj me Vitalin (FOTO)
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 12:50, 9 May 2017
Anthony Joshua gati sa nuk u ballafaqua fizikisht me Vitali Klitschkon pas fitores ndaj Wladimirit në Wembley, ka njoftuar promotori Eddie Hearn. Vitali ishte i pakënaqur me disa fjalë të britanikut dhe zhvilloi një diskutim të tensionuar me Joshuan.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master
  • Play Stealth Sniper