Joshua dëshpëron tifozët me vendimin e fundit për Klitschkon – Lajmi.net
Joshua dëshpëron tifozët me vendimin e fundit për Klitschkon
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 11:20, 24 May 2017
Anthony Joshua nuk dëshiron të boksojë sërish me Wladimir Klitschkon.

Anthony Joshua nuk është i interesuar për revansh me Wladimir Klitschkon, shkruan “The Sun”.

Kampioni i botës në versionet IBF dhe WBA ka këshilluar ukrainasin që t’u hap rrugë boksierëve të rinj për ta sfiduar atë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Anthony Joshua

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play World Soccer Champion
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play 8 Ball Pool