Joshua befason tifozët me kundërshtarin e ri – Lajmi.net
Joshua befason tifozët me kundërshtarin e ri
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 12:10, 10 January 2018
"Sky Sports News" raporton se kampioni i botës në kategorinë e rëndë në boks pritet të takohet me zelandezin, Joseph Parker.

Anthony Joshua është në prag të finalizimit të marrëveshjes për një meç të ri.

“Sky Sports News” raporton se kampioni i botës në kategorinë e rëndë në boks pritet të takohet me zelandezin, Joseph Parker.

Joshua dhe Parket mund të ballafaqohen në fillim të vitit 2018. /Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Anthony Joshua

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bubble Trouble