Jonida Maliqi plot stil në fustanin e kuq (Foto) – Lajmi.net
Jonida Maliqi plot stil në fustanin e kuq (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 14:09, 19 June 2017
Këngëtarja Jonida Maliqi njihet si njëra ndër artistet shqiptare më me stil, që pothuajse asnjëherë nuk mund të kritikohet për veshje.

Ajo nuk është shumë aktive në muzikë, madje kënga e fundit që ka publikuar është “Jam bërë si ti”, në vitin 2017, shkruan lajmi.net.

Por, këngëtaren e shohim shumë aktive në rrjete sociale, duke sjellë vazhdimisht imazhe të ndryshme.

Së fundi, ajo postoi disa foto me një fustan të kuq, në të cilin dukej shumë tërheqëse dhe me stil. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Jonida Maliqi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Bike Rivals
  • Play Berry Rush
  • Play Rock Wheels