“Jo vetëm Sami Lushtaku, por e gjithë PDK-ja po kërkon vota për mua” – Lajmi.net
“Jo vetëm Sami Lushtaku, por e gjithë PDK-ja po kërkon vota për mua”
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 22:22, 14 November 2017
Cili është angazhimi i Lushtakut në fushatën e Valdete Idrizi?

Kandidatja e PDK-së për kryetare të Komunës së Mitrovicës, Valdete Idrizi, tha se anëtarët e kësaj partie janë është angazhuar për të kërkuar vota për të, shkruan rtv21.tv

“Ka dal zani se Sami Lushtaku ka me qenë kryetar, unë po e them sonte, as Shefqet as pa Shefqet. Kryetare e Mitrovicës do të jetë Valdetja. Jam kandidate e PDK-së jo e pavarur dhe jo vetëm Sami Lushtaku, por të gjithë ministrat, nënkryetari i Partisë Demokratike gjithandej kanë ardhur njerëzit me kërkua vota për Valdeten”, tha Idrizi në Debat Pernime.

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO