JLo me shumë stil e veshur në “Gucci” – Lajmi.net
JLo me shumë stil e veshur në “Gucci”
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 10:01, 14 January 2018
Është këngëtare dhe aktore që përkundër moshës vazhdon të jetë në top-formë.

Për të arritur linjat perfekte, 48-vjeçarja kujdeset vazhdimisht në palestër, shkruan lajmi.net.

Ajo gjithmonë është shquar për një stil të veçantë, që e bën atë inspirim për shumë femra anë e mbanë botës.

Kësaj radhe, këngëtarja u shfaq e veshur në markën “Gucci”, me një palë pantallona të gjera dhe këmishë pink, ndërsa flokët i kishte gërsheta të lidhura prapa kokës.

Ajo pranoi komente të shumta nga ana e ndjekësve, të cilët pëlqenin këtë paraqitje të saj. /Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: GUCCI, JLo

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bow Master Japan
  • Play iStunt 2
  • Play Rock Wheels