JLo dhe Kim në garë me të pasmet, kjo fotografi po ‘çmend’ rrjetin – Lajmi.net
JLo dhe Kim në garë me të pasmet, kjo fotografi po ‘çmend’ rrjetin
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 13:47, 7 December 2017
Jennifer Lopez dhe Kim Kardashian janë femrat më të komentuara të momentit.

E një fotografi e tyre e realizuar së bashku po vazhdon ta ‘çmend’ një rrjet të tërë, shkruan lajmi.net

Të pasmet  e tyre bombastike kanë qenë në fokusin e publikut dhe mediave rozë gjithmonë e akoma vazhdon të shkruhet për to.

Të dya po shijojnë momente të lumtura pranë burrave që ua kanë rrëmbyer zemrën e janë femrat që çdo mashkull do të donte ti ketë në duar./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: JLo, Kim Kardashian

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play iStunt 2