Jeni vonë? Këto stile flokësh mund t’i bëni për dy minuta – Lajmi.net
Jeni vonë? Këto stile flokësh mund t’i bëni për dy minuta
Autori: Lajmi.net Lifestyle 9:17, 25 December 2017
Si i rregulloni flokët çdo mëngjes?

Ne gjithnjë e kemi idenë në kokë që të zgjohemi herët, ose thjesht të zgjohemi në kohë, të bëjmë veten tonë të duket si një qenie e mirë njerëzore, por ky mendim gjithmonë qëndron vetëm si një ëndërr, shkruan lajmi.net

Ne pothuajse nuk e bëjmë kurrë. Prandaj, një stil i shpejt dhe i bukur flokësh është i mirëseardhur në këto raste.

Për më pak se dy minuta ju mund ta rregulloni stilin tuaj të flokëve. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO