Jelena Karleusa ankohet se Kimi po e kopjon (FOTO) – Lajmi.net
Jelena Karleusa ankohet se Kimi po e kopjon (FOTO)
Autori: Lajmi.net EntertainmentGossipShowBiz 19:06, 13 March 2015
Jelena Karleusa

Kim Kardashian natyrisht që po duket ndryshe si bionde, por të premten ajo është akuzuar për vjedhjen e stilit të këngëtares serbe Jelena Karleusa.

Pop-ylli serb ka thënë për revistën amerikane “UsWeekly” se ajo shumë vjet më parë ishte fotografuar me stilin që tani po e përdorë Kim Kardashian.

“Mendoj se stili i saj është i frymëzuar nga fotografitë e mia”, ka thënë këngëtarja 36-vjeçare.

Lidhja mes Jelenas dhe Kimit është për kur këngëtarja serbe nëpërmjet rrjeteve sociale akuzoi yllin amerikan për vjedhje të stilit.

Jelena ka thënë se përveç stilit të veshjes, Kimi është përkujdesur që t’ia vjedh edhe stilin e flokëve.

“Po e marr si kompliment dhe nuk janë vetëm flokët (stilin e flokëve)”.

 

1426255653-syn-2-1426245025-screen-shot-2015-03-13-at-071024

1426255656-syn-2-1426249010-screen-shot-2015-03-13-at-081652 1426255657-syn-2-1426249054-screen-shot-2015-03-13-at-081721 1426255658-syn-2-1426249082-screen-shot-2015-03-13-at-081847 20150313181827416 20150313181839286 20150313181851513 20150313182111644 20150313182133429 20150313182146997

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO