Jelekët mezi i mbajnë gjoksin vajzës teksa luan tenis – Lajmi.net
Jelekët mezi i mbajnë gjoksin vajzës teksa luan tenis
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 22:14, 10 October 2018
Një vajzë me gjoksin e madh është bërë hit në internet teksa ajo luante tenis.

Vajza duket se e dashuron këtë sport, sepse pavarësisht asaj që jelekët mezi i mbajnë gjoksin asaj, ajo prap vazhdon të luajë me pasion, transmeton lajmi.net.

Video duket se është ndonjë reklamë për ndonjë kompani, por se çfare nuk dihet.

Këto pamje janë shpërndar jashtëzakonisht shumë nëpër rrjetet soclaie.

Për më shumë ndiqeni videon. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO