James zgjedh ekipin për sezonin e ri – Lajmi.net
James zgjedh ekipin për sezonin e ri
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 12:13, 30 March 2018
James Rodriguez nuk planifikon të largohet nga Bayern Munich.

James Rodriguez është i gatshëm ta refuzojë transferimin në Premierligë për qëndrim në Bayern Munich.

“The Sun” shkruan se mesfushori kolumbian duket i sigurt rreth qëndrimit në Allianz Stadium, edhe për sezonin e ri.

James ka bërë paraqitje të mira në periudhën e fundit te Bayern Munich, përcjell “lajmi.net”.

Ai ka zgjuar interesim nga disa klube nga Premierliga. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO