James vjen në Bayern Munich, ndodh një problem i madh (FOTO) – Lajmi.net
James vjen në Bayern Munich, ndodh një problem i madh (FOTO)
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 13:20, 12 July 2017
James Rodriguez ka sjellë një problem në ekipin e Bayern Munichut.

James Rodriguez ka kaluar testet mjekësore në Bayern Munich.

Por, e përditshmja gjermane “Bild” shkruan se ardhja e tij do të sjellë një problem në ekipin e kampionit të Bundesligës, përcjell “lajmi.net”.

Ardhja e James mund të shkaktojë pakënaqësi tek sulmuesi Thomas Muller.

Ylli gjerman do të ketë hapësirë të kufizuar për lojë dhe mund ta konsiderojë largimin nga Allianz Arena. /Lajmi.net/


Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Bubble Trouble
  • Play Rock Wheels
  • Play Stealth Sniper