James Rodriguez befason me deklaratën e tij për Messin dhe Ronaldon – Lajmi.net
James Rodriguez befason me deklaratën e tij për Messin dhe Ronaldon
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 23:46, 21 July 2017
James Rodriguez ka zbuluar ambiciet e mëdha për të ardhmen e tij.

Kolumbiani që në huazim iu bashkua Bayern Munich nga Real Madridi, ke deklaruar se në të ardhmen mund të zëvendësojë Lionel Messin dhe Cristiano Ronaldon, për t’u bërë futbollisti më i mirë në botë.

Kujtojmë se Messi dhe Ronaldo së bashku, janë fitues të nëntë Topave të Artë të fundit.

“Pse jo, ata janë lojtarë të mëdhenj, unë jam gati që t’i zëvendësojë në të ardhmen, duke përmirësuar lojën time”, u përgjigj James në pyetjen nëse mund të arrinte në nivelin e Messit dhe të Ronaldos./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: James Rodriguez

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2
  • Play Stealth Sniper