James nuk festoi kundër Real Madridit, nuk do ta besoni çfarë i kanë bërë tifozët e Bayernit – Lajmi.net
James nuk festoi kundër Real Madridit, nuk do ta besoni çfarë i kanë bërë tifozët e Bayernit
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 9:44, 2 May 2018
Tifozët e Bayern Munichut e kanë sulmuar James Rodriguezin pas ndeshjes ndaj Real Madridit.

Tifozët e Bayern Munichut nuk e kanë mirëpritur vendimin e James Rodriguezit të mos e festojë golin ndaj Real Madridit në ndeshjen e kthimit gjysmëfinale në Ligën e Kampionëve.

Ish futbollisti i “Los Blancos” u kërkoj falje tifozëve në Santiago Bernabeu pasi realizoi në portën e vendasve për barazimin 2:2 që prapë e kualifikoi Real Madridin në finale, përcjell “lajmi.net”.

“Tradhtar”, “Mungesë e respektit ndaj tifozëve të ekipit tënd”, “Jemi të hidhëruar”, ishin disa prej komenteve në adresë të Jamesit në rrjete sociale. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO