Jahtet më mahnitës të botës mblidhen në Francë (Foto) – Lajmi.net
Jahtet më mahnitës të botës mblidhen në Francë (Foto)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 0:22, 6 September 2017
Jahtet dhe velierat më mahnitëse të botës janë mbledhur në Francë në një event që ka për qëllim pikërisht ekspozimin e tyre.

Ngjarja, tani në vitin e 27-të të saj, tërheq anijet private më luksoze nga e gjithë bota.

Ato vijnë aty dhe tregojnë luksin dhe performancën e tyre, gjë e cila ngjall interesin jo vetëm të turistëve por dhe të mediave si dhe të apasionuarve pas këtyre ajijeve super-luksoze. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Franca, jahte

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Stealth Sniper
  • Play Urban Basketball