Ja zemrën e kujt e preku kënga ‘S’ta fal’ e Adelinës – Lajmi.net
Ja zemrën e kujt e preku kënga ‘S’ta fal’ e Adelinës
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:18, 14 February 2018
Dje ka lansuar këngën e re.

Këngëtarja Adelina Berisha mbrëmë ka hedhur në Youtube projektin e ri muzikor të titulluar ‘S’ta fal’, shkruan lajmi.net

E kjo këngë e zhanrit baladë-ritmike ka filluar të pëlqehet nga ndjekësit e këngëtares.

Por, duke u nisur nga titulli dhe teksti, duket se kënga është dedikim për një person që mbase këngëtarja ia ka dedikuar.

Deri më tani nuk ka pas asnjë prononcim nga ana e këngëtares, por, sido që të jetë, teksti dhe kënga në përgjithesi po prek shumë zemra që po e ndjejnë projektin./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Adelina Berisha, S'ta fal

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bike Rivals
  • Play Rock Wheels