Ja veturat me interierin më të bukur (Foto) – Lajmi.net
Ja veturat me interierin më të bukur (Foto)
Autori: Lajmi.net Auto 15:27, 18 May 2017
Kompanitë e veturave tani po koncenrtohen gjinjë e më shumë në interierin e modeleve të tyre.

Përveç pamjes së jashtme dhe specifikave të automjetit, rëndësi të veçantë ka edhe pamja e tyre e brendshme.

AutoGuide.com ka përzgjedhur dhjetë veturat e vitit 2017 me interierin më të bukur./Lajmi.net/

Alfa Romeo Giulia

alfa-romeo-giulia-interior-679x272

Bentley Bentayga

sss

Buick LaCrosse

sss

Honda CR-V

sss

Lexus LC 500

sss

Lincoln Continental

lincoln-continental-interior-679x453

Maserati Levante

sss

Mazda CX-9

sss

MINI Countryman

sss

Subaru Impreza

sss

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO