Ja si të mësoni nëse dikush u ka hequr nga lista e miqve në Facebook – Lajmi.net
Ja si të mësoni nëse dikush u ka hequr nga lista e miqve në Facebook
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 22:01, 17 April 2017
Në kohën kur gjithmonë e më shumë njerëz po përdorin rrjetin social, Facebook, lajmi se dikush të ka hequr nga lista e miqve është i dhimbshëm.

Në Angli një sherr i dhunshëm shpërtheu në një klub nate pasi dy femra u zunë sepse njëra e kishte hequr tjetrën nga lista e saj në Facebook. Por si mund ta mësosh një gjë të tillë?  Bëhet fjalë për një aplikacion, të quajtur “Who Deleted Me”, “Kush më ka fshirë”. Pasi e shkarkoni, sa herë që hyni në FB, apolikacioni kryen një kontroll të listës dhe u tregon se cilët miq ju mungojnë nga lista.

Ja link: http://www.deleted.io

Fjalët kyçe: Facebook, miqët

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master Japan
  • Play Rock Wheels
  • Play Turbo Racing 3