Ja si reagojnë majmunët kur gudulisen (Video) – Lajmi.net
Ja si reagojnë majmunët kur gudulisen (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 11:41, 6 January 2018
Qendra e Edukimiit për Rehabilitimin dhe Ruajtjen e Gorillave (GRACE) është duke ndërmarrë një hap shumë të rëndësishëm në Republikën Demokratike të Kongos.

Join Devotte, kujdestare gorillash, kaloon seanca argëtuese me foshnjet gorilla, transmeton lajmi.net

Gorillat janë në prag të zhdukjes, dhe GRACE duket të jetë shpresë për ta. Ekipi i GRACE përkujdesen që të jetojnë siç duhet në natyrë.

Shikoni videon më poshtë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Gorilla, Gudulisje

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master Japan
  • Play Rock Wheels