Ja si po kërcejnë me njëra-tjetrën vajzat në Shëngjin (Video) – Lajmi.net
Ja si po kërcejnë me njëra-tjetrën vajzat në Shëngjin (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFunLifestyleLoveSex 17:15, 11 July 2017
Tre vajza janë tërbuar në plazhin e Shëngjinit. Ato shihen duke u fërkuar me njëra- tjetrën dhe duke shkëmbyer puthje të nxehta midis tyre.

Por më shumë ka tërhequr vëmendjen vajza që mban veshur një palë rroba banje ngjyrë lejla, pasi ajo kërcen sikur të ishte në tubin e ndonjë klubi striptistesh.

Nuk dihet nëse vajzat janë të huaja apo shqiptare, por ajo që mund të themi është se ky plazh është i frekuentuar edhe nga familjarët.

Ndaj skena të tilla janë jo etike për t’u parë nga fëmijët. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: kercim, Shëngjin, Vajzat

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball